✅ Žaislai ir žaidimai -25% PIGIAU! Naršykite čia >> ✅
Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).
Mūsų protėviai, iš kurių išsivystėme, intuityviai jautė, kiek ir kokio maisto reikėjo jų kūnui, tad maitinosi išlaikydami idealią maistinių medžiagų pusiausvyrą. Pradedant laukiniais babuinais ir baigiant lipniais pelėsiais glitūnais, visi gyvi organizmai instinktyviai žino, kaip derinti mitybą. Visi, išskyrus šiuolaikinius žmones. Kada ir kodėl mes praradome šį gebėjimą, ir ar įmanoma jį susigrąžinti?
Pasakodami įtraukiančią mitybos mokslo ir evoliucinės biologijos istoriją bei remdamiesi daugelį metų trukusiais novatoriškais tyrimais, Davidas Raubenheimeris ir Stephenas Simpsonas knygoje „Valgykit kaip žvėrys! Kokių sveikos mitybos paslapčių galime pasimokyti iš gamtos“ nuosekliai atskleidžia atsakymus į šiuos klausimus. Jų spalvingos mokslinės kelionės metu skaitytojai apkeliaus visą Žemės rutulį – nuo Keiptauno prieškalnių iki Arizonos dykumų bei pažangiausių tyrimų centro Sidnėjuje. Mokslininkams tikrinant savo hipotezes su įvairiais gyvūnų karalystės nariais, skaitytojai susipažins su skėriais, pelėmis ir netgi gorilomis.
Šios didingos mokslinės kelionės rezultatas – jungtinė mitybos teorija, išryškinanti svarbias prielaidas apie augančią medžiagų apykaitos ligų ir nutukimo epidemiją. D. Raubenheimeris ir S. Simpsonas pateikia naudingų įžvalgų, padėsiančių įvertinti nepageidaujamą šalutinį madingų dietų poveikį, kontroliuoti savo mitybos aplinką ir suvokti, kad tai, kas skanu ir sveika, yra sudėtinė tinkamos mitybos dalis.
Dr. Davidas Raubenheimeris yra Sidnėjaus universiteto Gamtos mokslų katedros Leonardo P. Ullmano garbės vardo profesorius, tyrinėjantis mitybos ekologijos sritį ir vadovaujantis mitybos mokslo tyrimams Charleso Perkinso centre. Jis skaito paskaitas universitetuose ir dalyvauja konferencijose visame pasaulyje. Kartu su Stephenu J. Simpsonu yra parašęs knygą The Nature of Nutrition: A Unifying Framework from Animal Adaptation to Human Obesity. Autorius gyvena Sidnėjuje, Australijoje.
Dr. Stephenas J. Simpsonas yra Charleso Perkinso centro tyrimų vadovas ir Sidnėjaus universiteto Gamtos mokslų katedros profesorius. Autorius yra Karališkosios entomologijos bendruomenės narys, „Wigglesworth" bei „Eureka" premijų laureatas, Londono karališkosios draugijos narys ir Australijos ordino riteris. Jis pelnė populiarumą Jungtinės Karalystės ir Australijos televizijos laidose bei žiniasklaidoje, be to, vedė „ABC" televizijos keturių dokumentinių laidų ciklą Great Southern Land. Gyvena Sidnėjuje, Australijoje.
Autorius: | David Raubenheimer, Stephen Simpson |
Leidėjas: | Liūtai ne avys |
Išleidimo metai: | 2020 |
Knygos puslapių skaičius: | 272 |
Formatas: | 14x20, kieti viršeliai |
ISBN ar kodas: | 9786098254525-BR |
Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti