Viskas iki 4,99€ + knygos su defektais! Naršykite ČIA >>
Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime
Prisėskite prie manęs ir išmokykite mane ramiai pažiūrėti vienas kitam į akis.
Žinau, kad Tau reikia pasistengti, jog tai įvyktų. Tuo momentu matau Tave - ramų, brandų žmogų, kuris sugebėjo visus reikalus padėti į reikalų dėžutę ir dabar būti su manimi. Aš šioje žemėje jaučiuosi svarbiausias asmuo, toks koks ir Tu man esi.
Tuo tarpu Mano širdis šokinėja iš laimės, nes Tu matai ir girdi mane, ko visa dienų taip troškau! Tai man yra didžiausia džiaugsmo akimirka. Galiu ir aš pastebėti ar Tavo veide neatsirado naujų raukšlių, ar Tavo akys labiau liūdnos, ar laimingos.
O dabar noriu, kad pamatytumei ko nori mano širdis.
Norint turėti gerus santykius su vaiku, palengvinti jo augimo ir pažinimo patirtis, svarbiausia yra suprasti esminius vaiko poreikius. Jų patenkinimas garantuoja, kad vaikas augdamas pasitikės savimi, bus motyvuotas mokytis ir siekti tikslų. Emociniai poreikiai tenkinami pozityvaus santykio su vaiku metu. Juos atliepti yra labai paprasta tuo atveju, kada žinome vaiko poreikį duotuoju momentu.
Kaip naudoti korteles?
A. Leiskime vaikui išsirinkti iš atverstų kortelių, ko vaikas labiausia nori. Pakalbėkime apie pasirinkimų, paprašykite, kad vaikas detalizuotų savo poreikį.
B. Leiskime vaikui išsirinkti ir tuo pat metu rinkimės mes, tėvai. Tuomet kalbėkimės su vaiku ir ieškokime kompromiso, kad abiejų besirenkančių korteles poreikiai būtų patenkinti;
C. Leiskime vaikui sudėlioti korteles pagal eiliškumų, ko vaikas labiausia nori mažėjančia tvarka. įdomu pastebėti tendencijų, kokia meilės kalba vyrauja.
D. Pasitelkime vaiko žaislus į pagalbų, padėkime žaislų ir klauskime vaiko, kaip vaikas mano - ko labiausia nori jo žaisliukas, per tai vaikas gali daug pasakyti apie save.
Galima korteles prisijaukinti ir turėti kaip kiekvienos dienos jprotj, tarkime skiriame vaikui 15 min.nepertraukiamo laiko ir veikiame tai, ko jo širdelė labiausiai nori. Su meile.
Parašykite atsiliepimą apie „Vaiko poreikių kortelės. Vaiko emocijos“