Užsisakykite iki gruodžio 23d. 15:30 val. ir atsiimkite užsakymus pirmadienį iki 16 val. - patogupirkti.lt sandėlyje Vilniuje, Kalvarijų g. 143 Daugiau ČIA >>
Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime
Vadybos koncepcijos ir modeliai nuo A iki Z
Knygoje "Vadybos koncepcijos ir modeliai nuo A iki Z" glaustai aptariamos visos pagrindinės koncepcijos, modeliai ir rodikliai, kurie yra taikomi verslo ir vadybos praktikoje.
Knygoje analizuojamos 124 vadybos koncepcijos ir modeliai - tai "Subalansuoti veiklos rodikliai" ir "Bostono matrica", "Patirties kreivė", "Kaizen" ir "McKinsey 7s modelis", "Poterio savitosios strategijos", "Santykinė sąnaudų pozicija" ir "Subalansuota plėtra", "Šešios sigmos", "Verte grįsta vadyba", "Pelningumo vadyba" ir "Nulinis planavimas" bei daugelis kitų dalykų.
Knyga "Vadybos koncepcijos ir modeliai nuo A iki Z" tikrai bus parankinė verslo ir vadybos praktikams, vyriausybinėms, viešojo sektoriaus ir ne pelno organizacijoms, taip pat universitetų ir verslo mokyklų mokslininkams bei studentams.
Knygoje dėstomą medžiagą iliustruoja daugybė schemų ir diagramų, kiekvieno skyrelio pabaigoje nurodoma rekomenduojama papildoma literatūra nagrinėta tema.
Knygos "Vadybos koncepcijos ir modeliai nuo A iki Z" autoriai Bengt Karlof ir Fredrik Helin Lovingsson yra vadybos konsultantai su didžiule patirtimi, per daugelį metų sukaupta dirbant su įvairiausių rūšių ir dydžio kompanijomis. Jie jau seniai suprato, jog daugeliui įmonių vadovų trūksta išsamesnių žinių apie plačiai naudojamas vadybos koncepcijas ir modelius. Šių žinių spragai užpildyti ir skirta ši knyga. Bengt Karlof yra kelių knygų, kurias išleido John Willey leidykla, autorius.
Iš anglų kalbos vertė Arvydas Okas
Vadybos ateitis
Knygoje "Vadybos ateitis" pasaulyje pripažintas verslo išminčius Gary Hamelas teigia, kad šiandien, labiau nei bet kada, organizacijoms reikia drąsių vadybos inovacijų. Dabartinis valdymo modelis, orientuotas į kontrolę ir produktyvumą, nebetinka pasaulyje, kur verslo sėkmę lemia prisitaikymas ir kūrybiškumas.
Žaibiški pokyčiai, trumpalaikis pranašumas, technologinės nesėkmės, maištingi konkurentai, susiskaldžiusi rinka, visagaliai klientai, nepaklusnūs akcininkai – šie XXI amžiaus iššūkiai peržengia organizacijų struktūros ribas ir atskleidžia valdymo modelio, nesugebėjusio atlaikyti laiko diktuojamo tempo, ribotumą. Kokią geriausią valdymo kryptį rinktis šiandien, kad rytoj galėtume džiaugtis rezultatais? Apie tai knygoje "Vadybos ateitis".
Pionierių kelias visuomet ne rožėmis klotas. Tačiau būtent jie arba vainikuojami laurais, arba žūsta. Galimybės vienodos.
Vis dėlto turite drąsos ir pasiryžote eiti niekieno nepramintais keliais? Tada pirmyn. Juo labiau, kad perskaitę knygą "Vadybos ateitis" jūs greičiausiai pateksite į laimingųjų gretas, o ne būsite palaužti nesėkmingai susiklosčiusių aplinkybių. Bent jau patys nepadarysite klaidų, kurios pionieriams kartais gali būti pražūtingos.
„Jūsų organizacijos veiklą varžo ne veiklos ar verslo modelis, bet valdymo modelis. Tam skirta ši knyga. Mūsų tikslas – padėti jums tapti XXI amžiaus valdymo pionieriais, suteikti jums žinių, kad galėtumėte iš naujo kurti valdymo principus, procesus ir kurti verslą mūsų postmoderniame amžiuje. Savo knygoje įrodysime, kad vadybos inovacijos turi unikalią galią sukurti ilgalaikį jūsų kompanijos pranašumą, ir nurodysime žingsnius, kuriuos turėsite žengti, kad pirmiau įsivaizduotumėte, o vėliau ir kurtumėte vadybos ateitį,“ - trumpai knygos naudą nusako jos autoriai.
Ir čia pat numalšo tų skaitytojų entuziazmą, kurie tikisi, kad versdami puslapį po puslapio iš karto sukurs pergalingą valdymo modelį.
„Nors knygos puslapiuose minima daugybė pavyzdžių ir istorijų, tačiau tai nėra geriausios praktikos vadovas. Čia nėra pamokslų „eikite ir darykite taip“. Atvirai šnekant, geriausi šiandienos pavydžiai yra neužtektinai geri. Net kompanijos, kuriomis pasaulyje „labiausiai žavimasi“, nėra taip lengvai prisitaikančios, tokios novatoriškos ar tokios smagios dirbti, kaip galėtų ar turėtų būti. Mano manymu, kalbant apie valdymo ateitį, reikia pirmauti, o ne sekti paskui kitus. Ši knyga – vadovas, kaip išrasti geriausias rytojaus praktikas šiandien“, – kiekvienam skaitytojui tapti išradėju siūlo autoriai, knygos idėjas patardami naudoti kaip žaliavą, reikalingą išradimui.
Kas verslui kuria didžiausią grėsmę? Nekompetentingas vadovas, netinkamai pasirinkti darbuotojai, nesąžiningi klientai, nepalankūs įstatymai ir dar galybė priežasčių. Taip, visa tai kiekvienai įmonei lyg akmuo po kaklu. Tačiau įdėjus pastangų galima rasti būdą, kaip tuo akmeniu atsikratyti. Didžiausia bėda verslui – nežinomybė. Arba tiksliau, neturėjimas plano, kaip reikės pasielgti pasikeitus aplinkybėms. Sukurti valdymo planą – viena iš būtinybių, nes joks orakulas nepasakys, kas jūsų įmonės laukia rytoj, po kelių mėnesių ar penkių metų.
Valdymo plane jums neturėtų tekti prievaizdo vaidmuo. Vien paklūstantys darbuotojai yra patogūs, net naudingi, tačiau neilgai. O mes juk kalbame apie rytojaus laimėtoją. Kad tokiu taptumėte, teks atsisakyti ne vieno kompromiso.
Knygoje rasite atsakymų, kaip tai padaryti, kad mažiausiai patirtumėte nepatogumų ir pats, ir visa jus supanti aplinka. O kuo daugiau pokyčių valdyme, tuo arčiau revoliucija – vien tas žodis kelia nerimą tiek patiems vadovams, tiek darbuotojams. Patarimų, kaip išnaudoti revoliucijos galimybes ir nepasijusti pralaimėtoju, vėl galima ieškoti knygoje.
Kad būtumėte tarp nugalėtojų, jums reikės įveikti ne vieną užduotį: nustatyti tikslus, suvienyti pastangas, motyvuoti, koordinuoti ir valdyti veiklas, kaupti ir paskirstyti išteklius, kurti ir stiprinti santykius, derinti ir įgyvendinti akcininkų poreikius. Sakote, tos užduotys jau ir dabar yra jūsų duona kasdieninė? Tuomet sveikiname, nes jūs teisingame kelyje ateities valdymo link. „Šios užduotys – svarbiausios siekiant žmogiškų tikslų nepriklausomai nuo to, ar rengiate misiją į Marsą, vadovaujate vidurinei mokyklai, kuriate Holivudo veiksmo filmą ar organizuojate bažnyčios kepinių mugę. Valdymo inovacija galima pavadinti bet kokius veiksmus, kurie žymiai pakeičia darbo atlikimo organizavimą“, - aiškina knygos autoriai.
Ir ne tik valdymo inovacijos sukuria įmonės sėkmę, nors jų galia – nepaneigiama. Svarbiausia sugebėti nuo inovacijos žengti pranašumo link. Kaip tai padaryti, atsakymas "Vadybos ateityje".
Iš anglų kalbos vertė Karina Juodelytė-Moliboga
Svarbiausios vadybos priemonės
Knyga ""Svarbiausios vadybos priemonės" Svarbiausios vadybos priemonės"Svarbiausios vadybos priemonės" nėra formalios mokymosi programos santrauka, ja nesiekiama pagilinti pripažintų vadybos priemonių ir technikų supratimo. Jos tikslas - palengvinti naudojimąsi įvairiais vadybos metodais, pateikti svarbiausius jų modelius ir trumpas pastabas. Todėl knyga pravers ne tik vadovams, bet ir vadybos studentams, vadybos konsultantams, atliekantiems klientų pavedimus arba dirbantiems savo organizacijoje patarėjais.
Knyga "Svarbiausios vadybos priemonės":
- gausi diagramų, kurios padeda greitai rasti reikiamą informaciją ir palengvina jos supratimą,
- pateikia daug puikiai pavaizduotų, tiksliai aprašytų ir gerai pagrįstų konsultavimo priemonių ir technikų,
- yra pirmasis informacijos šaltinis, nuosekliai aprašantis itin dažnai naudojamas vadybos konsultavimo priemones ir techniką.
Dauguma čia pateiktų priemonių yra paimtos iš įvairių darbų, pasirodžiusių per paskutiniuosius tris dešimtmečius, kurie sutampa su vadybos specializavimosi laikotarpiu, kai susiformavo specialios vadybos sritys. Ši nuolat augančios specializacijos tendencija tebesitęsia. Vadovai turi suprasti naujus dalykus, tokius kaip e-komercija, verslo verslui progresas, verslo ir vartotojo santykiai.
Simonas A. Burtonshaw-Gunnas dirbo vadybos konsultantu Jungtinėje Karalystėje, Libijoje, Kazachstane, Indonezijoje ir Saudo Arabijoje. Jis parengė ir vykdė vadovų mokymus, kurie buvo Europos Sąjungos bendradarbiavimo programos dalis Bangladeše, Tailande, Šri Lankoje, Indonezijoje, Malaizijoje, Filipinuose, Vietname ir Indijoje. Ketverius metus S. A. Burtonshaw-Gunnas dirbo Mančesterio metropoliteno universitete. 2005 metų pradžioje pradėjo eiti Salfordo universiteto Mančesteryje vizituojančio profesoriaus pareigas. Vėliau buvo paskirtas pirmuoju vizituojančiu profesoriumi naujoje Salfordo verslo mokykloje.
Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti