✅ Žaislai ir žaidimai -25% PIGIAU! Naršykite čia >> ✅
Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime
„Gyvybės energija“ – septintoji anastasijiečių (arba „Skambančių Rusijos kedrų“) judėjimo įkūrėjo Vladimiro Megrė knyga, kurioje kviečiama dar kartą pažvelgti į žmogaus prigimtį ir bandyti pažinti minčių galią.
Esama nuomonės, kad nuo gimimo iki mirties žmogus nepriima nė vieno savarankiško sprendimo. Anot šio požiūrio šalininkų, žmogus – tik sraigtelis milžiniškoje, bedievėje, pagal savo taisykles veikiančioje visatoje. Kiti gi teigia, kad žmogus – pakankama sau būtybė, kuriai nereikia jokių aukštesnių jėgų. Ar tai būtų Dievas, ar Visatos protas. Ji pati kuria savo likimą.
Žmogus savarankiška asmenybė, nes turi nepaprastą gebėjimą, kuris būdingas tik jam ir kuris padeda jam iškilti virš viso likusio pasaulio. Tai, anot Vladimiro Megrė, gebėjimas mąstyti ir mūsų minčių energija. Jeigu žmogus išmoksta šią galią valdyti ir panaudoti, kaip jam atrodo tinkama, jis pajėgus kontroliuoti savo likimą ir visatą.
Knygoje „Gyvybės energija“ analizuojama, kas yra žmogaus mintys ir mąstymas. Kaip mintys veikia mūsų gyvenimą? Kaip jos lemia tiek mūsų pačių, tiek visos planetos likimą? Autorius padeda suvokti, koks galingas įrankis duotas žmogui ir moko, kaip jį sąmoningai valdyti bei išnaudoti, kad geriau atsiskelistų visas individo kūrybinis potencialas.
Atsakymus į šiuos klausimus knygos autorius ne tik iliustruoja asmenine patirtimi, bet kartu prisimena pamirštus žmonijos istorijos puslapius, pasakoja apie pasaulio religijas, analizuoja šiuolaikinių tarprasinių ir tarpreliginių konfliktų šaknis, dalinasi įvairių filosofinių sistemų įžvalgomis. Nelieka nuošalyje ir mitybos klausimas.
„Gyvybės energija“ – tai naujas kelias geriausios savo versijos link. Pakeitus mąstymą ir gyvenimo būdą, pasikeis ir santykis su gamta bei pačiu savimi. Laimei, džiaugsmui ir net socialinių problemų sprendimui reikia išties nedaug – suprasti save.
Vladimiras Megrė (g. 1950) augo su senele žiniuone, o būdamas paauglys dažnai lankydavosi pas vienuolį tėvą Fiodoritą. Šie žmonės formavo išskirtinį vaikino charakterį, mąstymą ir asmenybę. Griuvus Sovietų Sąjungai, Megrė tapo verslininku ir prekiavo aplink Obės upę. Gyvenimą pakeitė susitikimas su paslaptingąja Anastasija. Ji įkvėpė jį sukurti dešimt „Skambančių kedrų“ (1996 m. - 2019 m.) serijos knygų, kuriose jis aprašo rusišką tradicinį gyvenimo būdą. Visose knygose kalbama apie žmogaus ryšius su gamta ir kosmosu, natūrinį ūkį, stiprius šeimyninius saitus.
IŠTRAUKA
Įstatymas liaudies išrinktiems deputatams
Supratau viena: Anastasijos senelis turi ne tik neregėtų psichoanalitinių gebėjimų, bet ir valdo konkrečią informaciją apie socialinę įvairių valstybių sąrangą. Bet ką konkrečiai jis gali žinoti apie valstybines institucijas?
Juk jis gyvena taigoje, radijo, telefono, televizoriaus čia nėra. Tai iš kur pas jį gali ateiti informacija, tarkim, apie mūsų valstybės valdymo organus? Tokio kanalo nėra. Vadinasi, konkrečios informacijos jis neturi. Ir vis dėlto paklausiau:
– Jūs žinote, kad mūsų valstybėje Rusijoje yra toks organas kaip Valstybės Dūma?
– Žinau, – nuskambėjo atsakymas.
– O kas ir kaip joje dirba, irgi žinote?
– Taip.
– Apie kiekvieną deputatą žinote?
– Apie kiekvieną.
– Ir kokius įstatymus jie leidžia, jums taip pat žinoma?
– Ne tik kokius įstatymus jie leidžia dabar, bet ir kokius išleis iš anksto žinau. Na, ko tu vėl stebiesi, Vladimirai? Žyniui tai paprasčiausias uždavinėlis, net neįdomus, tiesą sakant.
– Stebiuosi todėl, kad neaišku, kokiu būdu jūs galite žinoti ir apie kiekvieną deputatą, ir apie tai, kokius įstatymus Valstybės Dūma išleis artimiausiu metu. Tai juk kažkokia protams nesuvokiama mistika.
– Ir mistikos čia jokios nėra, ir užduotis kuo primityviausias.
– O paaiškinti šį reiškinį jūs galite? Na, tokį informuotumą.
– Galiu, žinoma, viskas čia ganėtinai paprasta. Žiūrėk.
Закон для депутатов, избранных народом
Я понимал: дедушка Анастасии владеет не только небывалыми психоаналитическими способностями, но и конкретной информацией о социальном устройстве разных государств. Но насколько конкретно он может знать о государственных институтах?
Ведь он живет в тайге; радио, телефона, телевизора здесь нет. Так откуда к нему может поступать информация, скажем, об органах власти нашего государства? Ниоткуда. Следовательно, конкретной информацией он не владеет. И всё же, я спросил:
— Вы знаете, что в нашем государстве, в России, существует такой орган, как Государственная Дума?
— Знаю,— прозвучал ответ.
— А кто и как в ней работает, тоже знаете?
— Да.
— Про каждого депутата знаете?
— Про каждого.
— И какие законы они издают, вам тоже известно?
— Не только какие законы они издают, но и какие издадут — заранее известно. Ну, что ты удивляешься опять, Владимир? Это простейшая задачка для жреца, она и интереса-то не вызывает.
— Да удивляюсь потому, что не понятно, каким образом вы можете знать и о каждом депутате, и о том, какие законы будут изданы государственной Думой в ближайшее время? Это мистика какая-то непостижимая.
— И мистики никакой здесь нет, и задачка примитивнейшая.
— А пояснить вы можете это явление? Ну, такую информированность.
— Могу, конечно, всё предельно просто здесь. Смотри.
Autorius: | Vladimir Megre |
Leidėjas: | Baltosios gulbės |
Išleidimo metai: | 2019 |
Knygos puslapių skaičius: | 236 |
ISBN ar kodas: | 9786098047752 |
Atsiliepimai išfiltruojami pasirinkus eilutę