✅ Žaislai ir žaidimai -25% PIGIAU! Naršykite čia >> ✅

🚛 Nemokamas pristatymas nuo 20€ į paštomatus. Daugiau čia >> 🔥 SUPER KAINŲ lentynos! Nuo -20% iki -80% pigiau! Naršykite čia >> 🔥
-10% su kodu: PATOGU
17,73 
Įprasta kaina: 19,70 
-10% su kodu: PATOGU
Kupono kodas: PATOGU
Akcija baigiasi: 2024-11-26
-10% su kodu: PATOGU
17,73 
Įprasta kaina: 19,70 
-10% su kodu: PATOGU
Kupono kodas: PATOGU
Akcija baigiasi: 2024-11-26
-10% su kodu: PATOGU
2024-11-30 19.7 InStock
Knygą turime sandėlyje
Nemokamas pristatymas į paštomatus lapkričio 25 d. užsakymams nuo 20,00 

Knygos aprašymas

David Herbert Lawrence – XX amžiaus klasikas, savo kūriniais gerokai pralenkęs laiką ir šokiravęs puritonišką britų visuomenę. Romanas „Mylinčios moterys“ – drąsi ir novatoriška istorija apie meilę bei gyvenimą. Romanas atspindi visą Didžiosios Britanijos visuomenę.

1910-ieji. Nedideliame Anglijos miestelyje dvi seserys Gudrūna ir Ursula svajoja apie meilę. Klasicistinėje visuomenėje jos išsiskiria iš minios savo inovatyviomis idėjomis apie moterų nepriklausomybę. Mokytoja Ursula yra rami, paprasta, bet svajonanti apie meilę ir šiltus santykius su vyru. Jos sesuo tapytoja Gudrūna – ryški, meniška, laisva ir mylinti gyvenimą.

Jos sutinka du vyrus: mokyklos inspektorių intelektualą Rupertą ir anglies kasyklų magnato įpėdinį Džeraldą. Ketveriukė tampa neišskiriamais draugais. Ursula ir Rupertas užmezga romantišką draugystę, o Gudrūna ir Džeraldas – aistringus meilės ryšius. Abiejų porų santykiai itin kontrastingi. Pirmoji pora simbolizuoja tvarų meilės ryšį, o antroji parodo, kokios priežastys neleidžia tokiam ryšiui užgimti.

Visi keturi jie susirūpinę visuomenės, politikos ir vyrų bei moterų santykių klausimais. Dažnai diskutuoja, pasineria į apsvarstymus. Abi poros iškeliauja atostogauti į Alpes. Čia įvykiai pasisuka dramatiška linkme.

Romanas „Mylinčios moterys“ išleistas 1920-tais metais itin ribotu tiražu. Pats autorius kūrinį laikė savo šedevru. Turtingas simbolikos ir lyriškos prozos ji siūlo kompleksinę meditaciją apie meilės prasmę besikeičiančiame pasaulyje, visuomenės nuotaikas, žmogaus prigimtį ir emocijas.

David Herbert Lawrence (1885-1930) – prieštaringai vertintas britų rašytojas, kurio kūriniai Jungtinėje Karalystėje ilgą laiką buvo draudžiami. Autorius savo romanuose nevengė atvirų sekso scenų aprašymų, akcentavo meilės svarbą. Tokios idėjos papiktino senamadišką britų visuomenę. Literatūrinio pripažinimo autorius sulaukė JAV. Vienas žymiausių rašytojo darbų yra romanas „Ledi Čaterli meilužis“.

Kadaise draudžiamas, šiandien suteikiantis daugybę minčių, kviečiantis diskutuoti bei parodantis visuomenės pokyčius. Toks yra romanas „Mylinčios moteris“, kurio neįmanoma apibūdinti trumpu aprašymu. Kviečiame knygą įsigyti internetu. Čia pat pirkti online rasite ir kitų žanrų knygų, palankiai įvertintų atsiliepimuose bei apžvalgose. Per akcijas ir išpardavimus leidinių įsigykite pigiau. Draugiškos kainos, aprašymai ir santraukos, nurodyti leidimo metai ir puslapių skaičius – viskas tam, kad būtų malonu ir patogu pirkti!

Informacija

Pavadinimas originalo kalba: Women in Love
Autorius: David Herbert Lawrence
Leidėjas: Obuolys
Išleidimo metai: 2021
Knygos puslapių skaičius: 576
Formatas: 14x20, kieti viršeliai
ISBN ar kodas: 9786094843402
Vertėjas: Lilija Vanagienė
Iš kokios kalbos versta: anglų

Pirkėjų atsiliepimai

Atsiliepimai išfiltruojami pasirinkus eilutę

5 2
4 0
3 0
2 0
1 0
5 2 atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

2021-05-14

Didelė knyga, didelė istorija, ir didelės emocijos perskaičius!

2021-05-10

„Mylinčios moterys“ yra idėjinis romanas, tačiau kartu ir lyrinė proza, ekspresionistiškai emocionali, pripildyta erotinės energijos. Šiek tiek užtruko kol perskaičiau istoriją šių keturių jaunų žmonių, tačiau galiausiai juos visus pamilau.. Ko gero, knygos vidurys turėjo daugiausiai kabliukų, kai atrodė, jog jie visi pasiduoda vienas kitam ir kurį laiką tiesiog linksminasi, šokdami, valtimi plaukdami su ilgai pokalbiais prie vyno. Graži istorija, nostalgiška ir romantiška.