Užsisakykite iki gruodžio 23d. 15:30 val. ir atsiimkite užsakymus pirmadienį iki 16 val. - patogupirkti.lt sandėlyje Vilniuje, Kalvarijų g. 143 Daugiau  ČIA >>

Šventinės dovanos mobile 🔥 SUPER KAINŲ lentynos! Nuo -20% iki -80% pigiau! Naršykite čia >>  🔥
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime

Knygos aprašymas

Šiame romane pasakojama Alfredo ir Dorotėjos Gibsonų gyvenimo istorija yra didžiojo Anglijos rašytojo Charleso Dickenso ir jo žmonos Catherine’os santuokos drama.


Garsiausio Viktorijos laikų romanisto Charleso Dickenso, knygoje vadinamo Alfredu Gibsonu, milžiniška energija ir talentas atsiskleidžia per nuoširdžią pirmosios meilės istoriją: jaunas įžūlus rašytojas pameta galvą dėl dailios merginos mėlyna suknele.


Kūrėja pasinaudojo rašytojos laisve, daugelį įvykių, pokalbių, detalių perkurdama pagal savo vaizduotę. Tačiau dviejų pagrindinių veikėjų charakteriai pavaizduoti iš esmės mažai nutolstant nuo tikrovės. Bebalsė Catherine Dickens prašė išsaugoti jos laiškus vyrui, kad „pasaulis žinotų, jog kadaise jis mane mylėjo“.


Dorotėja, pirmojo įspūdingo Gaynor Arnold romano herojė, yra ne tik senamadiška, mylinti nerimastingo genijaus, kurio prototipas – Dickensas, žmona. Ji pasakoja istoriją mielos, geraširdės moters, kuri nenori tenkintis išnaša oficialioje didžiojo žmogaus biografijoje.
Paul Bailey


Iš anglų k. vertė Danguolė Žalytė

Informacija

Autorius: Gaynor Arnold
Leidėjas: Versus aureus
Išleidimo metai: 2010
Knygos puslapių skaičius: 472
Formatas: 14x21, kieti viršeliai
ISBN ar kodas: 9789955342533

Pirkėjų atsiliepimai

Atsiliepimai išfiltruojami pasirinkus eilutę

5 2
4 0
3 0
2 0
1 0
5 2 atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

2014-03-12

Man vos nepakiso kojos toks "neskanus" knygos virselis. Maniau bus tiesiog eiline meiles istorija is serijos "Moterims". Bet... Knyga labai patiko. Puikiai sudeliotas pasakojimas. Rekomenduoju.

2011-08-19

Nuostabi, sukrečianti istorija. Gal ir keista, bet daug sąsajų su mūsų dienomis. Juk bendražmogiškos problemos dažnai tos pačios.