✅ Žaislai ir žaidimai -25% PIGIAU! Naršykite čia >> ✅

🚛 Nemokamas pristatymas nuo 20€ į paštomatus. Daugiau čia >> 🔥 SUPER KAINŲ lentynos! Nuo -20% iki -80% pigiau! Naršykite čia >> 🔥
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime

Knygos aprašymas

1530 m. pavasarį Vilniuje siaučia „juodoji mirtis“ – maras. Vieni gyventojai bėga, kiti bando pasipelnyti iš nelaimės. Užupio smuklės kekšę Magdalę likimas nuveda į teisėjo Vaitiekaus Skirtauto rūmus, tačiau ji nė neįtaria, kokios intrigos rezgamos šių puošnių namų užkaboriuose...

Maskvoje gyvenantis bėglys kunigaikštis Mykolas Glinskis rezga sąmokslą, nukreiptą prieš LDK sostinę Vilnių. Mieste ima dėtis negeri dalykai, o valkatos ir keliaujantys pamokslininkai nenutyla šaukti apie pasaulio pabaigą.
Ar pavyks Vilniaus vaivadai ir LDK kancleriui Albertui Goštautui išnarplioti sąmokslo gijas ir kaip jam pasitarnaus buvusi smuklės kekšė Magdalė?

Romano "Magdalė, smuklės merga" siužetas kupinas intrigų ir netikėtų vingių. Viduramžių Vilniaus gyventojai pagalbon pasitelkia maldas ir burtus, nuojautas ir stebuklingus vaistus. Greta sąmokslų ir pinklių, čia rasite pasakojimų apie miestiečių buitį, kasdienybę ir šventes, amatus ir papročius. Vilniaus istorija prabils eilinių XVI amžiaus miestiečių lūpomis.

Gina Viliūnė
(g. 1974 m.) jau daug metų domisi gimtojo Vilniaus bei Lietuvos istorija, veda ekskursijas, rašo straipsnius, yra knygos „Vilniaus šventovės“ (su bendraautoriumi R. Urbakavičiumi, 2012 m.,) ir istorinių romanų „Karūna be karaliaus“ (2012 m.), „Vilniaus madona“ (2014 m.) autorė.

Informacija

Autorius: Gina Viliūnė
Leidėjas: Alma littera
Išleidimo metai: 2020
Knygos puslapių skaičius: 272
Formatas: 14x24, kieti viršeliai
ISBN ar kodas: 9786090122037

Pirkėjų atsiliepimai

Atsiliepimai išfiltruojami pasirinkus eilutę

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0
5 1 atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

2022-09-28

Knyga patiko, skaitosi lengvai ir yra informatyvi, norint susidaryti bendrą vaizdą apie ano meto lietuviams įprastą gyvenimo būdą ir pasaulėžiūrą. Nors skaityti kartais skaudu, bet verta.