Viskas iki 4,99€ + knygos su defektais! Naršykite ČIA >>
Tinklaraštininko-superžvaigždės dvi knygos apie gyvenimą.
"Gyvenime turime ribotą skaičių dalykų, dėl kurių galime triznoti. Todėl turi išmintingai rinktis, dėl ko verta rūpintis."
Erudiciją derindamas su „iš kur, po galais, šitas mėšlas“ stiliaus humoru, Mansonas mus čiumpa už pakarpos ir atvirai triuškindamas mūsų tikėjimo, laimės, laisvės – net pačios vilties – sąvokas reikalauja būti sąžiningesniems patiems sau, kad su pasauliu užmegztume tokį ryšį, apie kokį galbūt nė nebuvome pagalvoję.
"Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą"
Šiame mūsų kartos savigalbos vadove tinklaraštininkas-superžvaigždė mums parodo, kad gebėjimo būti laimingam esmė – liautis stengtis būti nuolat pozityviam, ir vietoj to stengtis geriau spręsti problemas.
Dešimtmečius mums vis buvo sakoma, kad pozityvus mąstymas yra raktas į laimingą ir turiningą gyvenimą. Tačiau tos dienos baigėsi. „Velniop pozityvumą, – sako Markas Mansonas. – Būkime atviri – kartais reikalai būna sumauti ir turime su tuo susitaikyti.“ Kelerius pastaruosius metus Mansonas savo itin populiariame tinklaraštyje sklaidė mūsų iliuzines viltis, susijusias su savivaizdžiu ir pasauliu. Dabar savo negailestinga išmintimi jis dalijasi šioje novatoriškoje knygoje "Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą".
Mansonas savo argumentus pateikia pasitelkdamas tiek akademinius tyrimus, tiek taiklius juokelius, kad gyvenimas pagerės ne išmokus iš citrinų pasidaryti limonadą, o išmokus jas geriau virškinti. Žmonės netobuli ir riboti. Anot Mansono, ne visi gali būti išskirtiniai – visuomenėje yra ir laimėjusiųjų, ir pralaimėjusiųjų; tai ne visai teisinga ir tai – ne mūsų kaltė. Rašytojas pataria mums susipažinti su savo trūkumais ir su jais susitaikyti. Jo teigimu, tai yra tikrasis galios šaltinis. Kai tik pripažįstame savo baimes, klaidas ir abejones, kai liaujamės bėgti nuo skausmingos tiesos, jos vengti ir stojame su ja į akistatą, randame drąsos ir pasitikėjimo savimi, kurio taip desperatiškai siekiame.
Mansono atviros, tikros ir linksmos istorijos, pagyvintos nešvankiu, šiurkščiu humoru, supurto ir pažadina. Ši knyga – tarsi pliaukštelėjimas per veidą, priverčiantis kiekvieną pabusti ir pradėti gyventi pilnatviškesnį ir žemiškesnį gyvenimą.
"Viskas yra sukrušta. Knyga apie viltį"
Nauja tarptautinio rekordus sumušusio bestselerio „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ autoriaus knyga – paradoksalus vadovas sprendžiantiems vilties problemas.
Gyvename įdomiu laikmečiu. Materialiai viskas geriau – esame laisvesni, sveikesni ir turtingesni nei kada nors iki šiol gyvenę žmonės. Visgi kažkodėl viskas atrodo beviltiškai ir velniškai sukrušta – planeta šyla, vyriausybės ir ekonomikos žlunga, visi nuolat vieni kitus įžeidinėja tviteryje.
Kas darosi? Jei kas nors ir gali įvardyti mūsų dabartinį negalavimą ir padėti jį išgydyti, tai Markas Mansonas. 2016 m. išleista jo knyga „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ puikiai atskleidė nuolatinį tyliai kuždantį nerimą, persmelkusį modernųjį gyvenimą. Autorius parodė, kad įnirtingos laimės paieškos tik daro mus nelaimingesnius. O žodžiai „subtilus menas“ knygos pavadinime išties drąsus iššūkis: įvardyti savo problemą; sukonkretinti, surasti ir susitelkti į skausmą, kurį reikia ištverti. Rezultatas? Visame pasaulyje nupirkta milijonai jos egzempliorių, ji tapo tarptautiniu reiškiniu ir trylikoje šalių atsidūrė pirmoje vietoje perkamiausių knygų sąraše.
Naujoje knygoje „Viskas sukrušta“ autorius nukreipia žvilgsnį į visame pasaulyje nesibaigiančias negandas. Remdamasis psichologiniais tyrimais šia tema, taip pat nesenstančia filosofų, tokių kaip Platonas, Nyčė (Nietzche) ir Tomas Vaitsas (Tom Waits), išmintimi, Mansonas išsamiai analizuoja religinius ir politinius klausimus, mūsų santykį su pinigais, pramogomis ir internetu, atskleisdamas, kaip gero perteklius gali psichologiškai ėsti mus gyvus.
Atsiliepimai išfiltruojami pasirinkus eilutę