Viskas iki 4,99€ + knygos su defektais! Naršykite ČIA >>
Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime
Karlosas Kastaneda – viena mįslingiausių XX amžiaus asmenybių. Jis gimė Peru 1925 metais, šeštajame dešimtmetyje persikėlė gyventi į Jungtines Valstijas ir ten įstojo į Los Andželo universitetą. 1962 metais jis gavo bakalauro laipsnį, o 1973 – daktaro. 1960 metais, atlikdamas antropologinius tyrinėjimus Arizonoje, Kastaneda susipažino su jakių genties indėnu Chuanu Matusu. Ir nuo tos akimirkos Karloso Kastanedos gyvenimas pasikeitė...
Don Chuanas Matusas buvo senosios toltekų religijos sekėjas ir puoselėtojas, magiškųjų žinių sergėtojas, o Karlosas Kastaneda tapo jo mokiniu ir pamažėle įžengė į paslaptingą ir baugų magų pasaulį.
Apie savo mokinystę pas don Chuaną Kastaneda parašė dvylika knygų.
Jau pirmoji jų Don Chuano mokymas susilaukė neregėto populiarumo ir buvo išversta į kelias dešimtis kalbų, ji tebeperleidžiama iki šių dienų. Šioje knygoje buvo aprašyti pirmieji mago žingsniai.
Kitose knygose Kastaneda į magų pasaulį braunasi vis giliau ir vis labiau tolsta nuo mūsų, paprastų žmonių, pasaulio... Nors Karloso Kastanedos gerbėjai ir kritikai karštai diskutuoja, ar knygose aprašyti įvykiai yra tikri, ar tai tik rašytojo fantazijos vaisius, neginčijama yra viena: tos knygos parašytos tikrai talentingai, jos verčia mąstyti, vietomis – juoktis ir verkti, o kartais – susigūžti iš pagarbios baimės.
"Kelionė į Ikstleną" - trečioji Carloso Castanedos knyga. Joje autorius tęsia pasakojimą apie jakių genties indėno Chuano Matuso pamokas. Šį kartą knygą sudaro dvidešimt epizodų, kuriuose atskleidžiama kario ir medžiotojo – taip save vadina don Chuanas – pasaulėžiūra bei gyvenimo filosofija.
"Karys žino, kad jis – tik žmogus. Ir jis gailisi tik vieno dalyko – kad gyvenimas toks trumpas ir nepavyks sugriebti visų dalykų, kuriuos norėtųsi sugriebti. Bet jam tai ne skausmas, ne rūpestis, o tik apgailestavimas. Karys prisiima atsakomybę už visus savo veiksmus, net už patį menkiausią krustelėjimą. O paprastas žmogelis svarsto, dvejoja, trypčioja ir dėl visų nesėkmių kaltina kitus."
"Sakmės apie jėgą" - ketvirtoji Carloso Castanedos pasakojimų knyga. Jos puslapiuose autorius leidžiasi dar toliau į slėpiningą ir baugų magijos pasaulį. Paprastam žmogui ta kelionė prilygsta mirčiai. Todėl autorius, vadinamojo civilizuoto pasaulio atstovas, vadovaujamas savo mokytojo jakių genties indėno don Chuano Matuso, mokosi gyventi ir jausti kaip karys.
„Esama dalykų, kurių karys pirmiau padaryti neįstengė, o dabar tai jau jo jėgoms. Tačiau pasikeitė ne dalykai. Pasikeitė kario savivoka. Jei nori būti karys, noro yra maža. Privalai be atvangos kovoti iki paskutinio atodūsio. Kariu niekas negimsta. Paprastu žmogeliu – irgi. Mes patys pasirenkame, kuo tapti.“
"Antrasis jėgos žiedas" - tai penktasis garsiojo XX amžiaus mistiko Carloso Castanedos kūrinių tomas. Jame autorius tęsia pasakojimą apie nepaprastą jakių genties indėno don Chuano mokymą.
"Tarp vakaro ir nakties yra tarpas – tai durys į dvasios karių pasaulį. Jis visai kitoks nei šis, kuriame gyvename, keliamės septintą, aštuntą būname darbe, penktą grįžtame dažniausiai pikti ir nelaimingi, kad dar viena diena prabėgo veltui, kad širdis tapo dar tuštesnė, o mirtis – artimesnė."
Iš anglų kalbos vertė Brigita Baranauskaitė ir Aleksandras Tomskis
Autorius: | Carlos Castaneda |
Leidėjas: | Luceo |
Išleidimo metai: | 2014 |
Knygos puslapių skaičius: | 656 |
Formatas: | 15x21, minkšti viršeliai |
ISBN ar kodas: | 9786098112269 |
Atsiliepimai išfiltruojami pasirinkus eilutę