Viskas iki 4,99€ + knygos su defektais! Naršykite ČIA >>

Nemokamas pristatymas nuo 20€ į paštomatus Lietuvoje * 🔥 SUPER KAINŲ lentynos! Nuo -20% iki -80% pigiau! Naršykite čia >>  🔥
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime

Knygos aprašymas

"Gyvenimas - lyg paveikslo tapymas. Teptukas yra mūsų protas."

Oliver Wendell Holmes


Knygos "Kaip sukurti norimą tikrovę" autorius Viljamas Atkinsonas (VViliam Walker Atkinson) vienas pirmųjų Vakarų pasaulyje ėmė kalbėti, kad žmogus, pasitelkęs minties traukos jėgą, gali pats kurti savo tikrovę. Drauge su garsiais savo laiko rašytojais, filosofais ir intelektualais jis organizavo "Naujosios minties" judėjimą.

Sujungę Rytų filosofiją su krikščionybės doktrinomis, jie sukūrė savitą saviugdos sistemą ir išpopuliarino idėją, kad tikrojo dvasingumo tikslas yra padėti žmogui spręsti realias kasdienybės problemas. Būtent "Naujosios minties" judėjimas pasiūlė vizualizacijos, afirmacijos, minčių energijos kaupimo bei kitas technikas, kurios pripažįstamos bei reikalingos žmonėms ir mūsų dienomis. Viljamas Atkinsonas yra daugiau kaip šimto knygų autorius.


"Mes nuolat spinduliuojame į aplinką silpnesnes ar stipresnes mintis ir paskui renkame savo mentalinio veiksmo vaisius. Tuos vaisius mums sukuria minčių traukos jėga. Mūsų mintys pritraukia kitų žmonių mintis ir pačius žmones, formuoja įvairias situacijas, sukuria palankias ar nepalankias aplinkybes, padeda siekti sėkmės ar įstumia į nesėkmę. Viskas priklauso nuo dominuojančių minčių."

William W. Atkinson


Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis


TURINYS

TURINYS



Įžanga / 11

 

PIRMA DALIS

MINČIŲ VIRPESIAI IR TRAUKOS DĖSNIS / 15

1. Traukos dėsnis minčių pasaulyje / 17

2. Pozityvių ir negatyvių minčių bangos / 28

3. Apie mentalinės sferos lavinimą / 36

4. Valios paslaptis / 42

5. Netraukite prie savęs žalingų minčių / 47

6. Baimės transformacija / 54

7. Minčių kontrolė / 62

8. Gyvybinės jėgos įtvirtinimas / 65

9. Jpročių ugdymas ir atsakomybės prisiėmimas / 68

10. Mylėkite savo tikslą / 74

11. Protas ir smegenys / 79

12. Didžiosios dinamikos jėgos / 83

13. Paimkite, kas jums priklauso / 88

14. Minčių traukos jėga ir baltoji bei juodoji magija / 91

 

ANTRA DALIS

ASMENINIO MAGNETIZMO UGDYMASIS / 107

15. Asmeninis magnetizmas: fizinis ir mentalinis aspektai / 109

16. Nervinės jėgos stiprinimas / 122

17. Nervinės jėgos projekcija į išorę / 128

18. Aura ir minčių virpesių poveikis / 132

19. Minčių žybsnis / 135

20. Energinės dvikovos / 140

 

TREČIA DALIS

DEŠIMT ENERGINĖS STIPRYBĖS PAMOKŲ / 147

21. Pirma pamoka: koncentracija - magnetizmo pagrindas / 149

22. Antra pamoka: du stimulai / 154

23. Trečia pamoka: elkitės, kaip elgiasi stiprūs žmonės / 157

24. Ketvirta pamoka: dideli troškimai ir maži norai / 162

25. Penkta pamoka: daugiau klausykitės ir mažiau kalbėkite / 166

26. Šešta pamoka: būkite atkaklūs ir nesuklyskite užsibrėždami tikslus / 169

27. Septinta pamoka: ugdykitės naudingus įpročius / 174

28. Aštunta pamoka: gyvenkite dabar / 180

29. Devinta pamoka: nugalėkite pyktį ir išvykite iš savęs žiurkę / 183

30. Dešimta pamoka: dovanokite dovanas / 191

 

Pabaiga / 197

ĮŽANGA

ĮŽANGA



Prieš kurį laiką kalbėjau su vienu žmogumi, kurio pažiūros buvo grynai materialistinės. Mes palietėme minčių traukos dėsnio temą ir pašnekovas man pasakė, kad jis "tokiais dalykais" netiki. "Mintis negali nieko pritraukti, - pareiškė jis. - Jeigu galėtų, visi žmonės būtų laimingi, sveiki ir turtingi. Juk kaip tik to mes trokštame, bet ar daug tokių žmonių jūs matote aplinkui?" Paskui jis pridūrė, jog jį patį ištisai persekioja nesėkmės ir visi jo sumanymai žlunga, kad ir kiek jis stengtųsi. "Taip buvo visada ir visada bus tik taip, - liūdnai tarė. - Todėl kalbos apie minčių trauką neturi jokios prasmės. Mano gyvenimo patirtis liudija, kad mintys traukos jėgos neturi."

Tačiau iš tikrųjų jo patirtis liudijo priešingai: minčių trauka egzistuoja! Mes pritraukiame tai, apie ką nuolat galvojame. Mano pažįstamo galvoje be paliovos sukosi mintys apie nesėkmes, todėl jo gyvenime nesėkmių buvo labai daug. Jis bijojo gyvenimo ir tos baimės įsikūnijo jo tikrovėje.

Deja, tokių žmonių labai daug. Mintys juk nebūtinai turi pritraukti pozityvius dalykus. Jeigu žmogus ko nors bijo, baimė persmelks jo mąstymą ir tokios, juodos" mintys pradės traukti tuos dalykus, kurių jis bijo. Tai yra dėsnis ir jo veikimą savo kailiu kas dieną patiria tūkstančiai, tačiau užuot padarę išvadas jie neigia dėsnį apskritai.

Tačiau yra ir kita žmonių kategorija. Jie pasitiki savimi, į visokias nesėkmes, jeigu jų pasitaiko, reaguoja optimistiškai ir nuosekliai artėja prie savo tikslų. Šiems žmonėms į pagalbą ateina galingasis minčių traukos dėsnis. Apie tokius sėkmės lydimus žmones sakoma, kad "likimo bangos jų nenuskandina", kad Jie visada išlipa sausi iš vandens" ir panašiai. Jie vadinami "laimės kūdikiais" ir "laimingų atsitiktinumų numylėtiniais", tačiau reikalas yra kur kas paprastesnis: sąmoningai ar nesąmoningai jie prižiūri savo proto sodą taip, kad jame nesudygtų negatyvių minčių daigai ir puoselėja tik pozityvias mintis.

Deja, turiu pasakyti,kad daugumos žmonių proto sodas apleistas ir jame viešpatauja piktžolės. Todėl mes ir aptarsime, ką daryti, kad proto sodą nuklotų šviesių minčių žiedai.

 

Aš dažnai miniu žodį "sėkmė". Šis žodis apskritai smarkiai įaugęs į mūsų kultūrą. Tačiau iš tikrųjų jis šios knygos kontekste yra netikslus. Nes kai sakome, kad kam nors "pasisekė", turime galvoje, jog tiesiog susiklostė palankios aplinkybės, nusišypsojo laimė ar atsitiko kas nors panašaus ir pats žmogus dėl to stengtis neturėjo. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad čia laimingų atsitiktinumų nebūna. Viskas dėsninga. Atitrūkęs nuo obels obuolys krinta žemyn, nes jį veikia gravitacijos dėsnis. Kompaso rodyklė visad yra orientuota šiaurės kryptimi ir tai lemia Žemės magnetizmo dėsnis. Ir taip toliau. Tai natūralūs dėsniai ir toks pat natūralus yra dėsnis, sakantis, kad mintys pritraukia į save panašius dalykus. Taigi jei intensyviai mąstome apie trokštamus dalykus ir išvejame iš galvos negatyvias mintis, troškimai anksčiau ar vėliau taps mūsų asmeninės tikrovės dalimi. Tačiau minčių traukos dėsnis yra mažiau pažintas nei kiti dėsniai, todėl mes ir kalbame apie sėkmę ar laimingus atsitiktinumus. Taigi aš irgi vartoju "sėkmės" sąvoką, nors ir netikslią, nes ji per daug paplitusi mūsų kultūroje ir kuo nors pakeisti ją šiandieną sunku. Manau, perskaitę šią knygą jūs geriau suprasite, kas tai yra sėkmė ir koks dėsnis ją lemia.

Būkite drąsūs ir nebijokite norėti daug, nes maži norai nėra dorybė - jie tik atskiria jus nuo gausos šaltinio.

Jeigu priklausote daugumai, tikriausiai jau esate pavargę nuo nesibaigiančių bėdų ir nepritekliaus. Jūs tarsi bangų blaškomi keliautojai, kurie nemato priekyje pažadėtosios žemės kranto. Todėl pasistenkite susiderinti su visuotiniu minčių traukos dėsniu, tapkite jo dalimi, patirkite pozityvųjį jo veikimo aspektą ir atsiduokite natūraliai gyvenimo tėkmei.

Nusiteikite, kad jūsų gyvenime prasideda permainų laikas!

Informacija

Autorius: William Walker Atkinson
Leidėjas: Luceo
Išleidimo metai: 2015
Knygos puslapių skaičius: 200
Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
ISBN ar kodas: 9786098112450

Pirkėjų atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą apie „Kaip susikurti norimą tikrovę“

Būtina įvertinti prekę