✅ Žaislai ir žaidimai -25% PIGIAU! Naršykite čia >> ✅

🚛 Nemokamas pristatymas nuo 20€ į paštomatus. Daugiau čia >> 🔥 SUPER KAINŲ lentynos! Nuo -20% iki -80% pigiau! Naršykite čia >> 🔥
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime

Knygos aprašymas

Kodėl vienos demokratinės vyriausybės sėkmingai veikia, o kitos žlunga? Robert Putnam ir jo bendraautoriai savo knygoje pateikia empirinius "pilietinės bendruomenės" reikšmės tobulinant sėkmingai veikiančias institucijas įrodymus. Jie tyrinėja unikalų eksperimentą, pradėtą 1970 metais, kai kiekviename Italijos regione buvo kuriamos naujos vyriausybės. Po dviejų dešimtmečių analizės jie atrado asociacizmo, pasitikėjimo ir bendradarbiavimo modelį, kuris padeda gerai valdyti ir klestėti ekonomikai.



"Originali, epochinė, novatoriška - visi šie pompastiški žodžiai tinka knygai, kuri neperdėtai gali būti vadinama mūsų laikų "Demokratija Amerikoje."

DavidL. Kirp, "The Nation"



"Didingas socialinių mokslų darbas, nusipelnęs užimti vietą greta de Tocąueville'o, Paret'o ir Webefio. Jei Putnam'o teiginiai apie sėkmingai veikiančios demokratijos sąlygas yra teisingi (o jie beveik tokie ir yra), tada politikai ir politologai turi vėl susimąstyti apie demokratijos perspektyvas Azijoje, Lotynų Amerikoje ir Rytų Europoje."

The Economist



"Nuostabi studija apie "pilietines tradicijas".

Steven Lukes, "The Times Literary Supplement"



Robert D. Putnam yra Harvardo universiteto Tarptautinių santykių centro Dillono tarptautinių santykių profesorius. Robert Leonardiyra Londono ekonomikos mokyklos Europos Bendrijos politikos Jean'o Monnet'o dėstytojas, Raffaela Y. Nanettiyra Ilinojaus universiteto miestų planavimo ir politikos analizės profesorė.


Iš anglų kalbos vertė Jūratė Novagrockienė, Ainė Ramonaitė

Informacija

Autorius: Robert D. Putnam
Leidėjas: Margi raštai
Išleidimo metai: 2001
Knygos puslapių skaičius: 324
Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
ISBN ar kodas: 9986-09-229-9

Pirkėjų atsiliepimai

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti