✅ Žaislai ir žaidimai -25% PIGIAU! Naršykite čia >> ✅

🚛 Nemokamas pristatymas nuo 20€ į paštomatus. Daugiau čia >> 🔥 SUPER KAINŲ lentynos! Nuo -20% iki -80% pigiau! Naršykite čia >> 🔥
-52% su kodu: PIGIAU
4,68 
Įprasta kaina: 9,76 
-52% su kodu: PIGIAU
Kupono kodas: PIGIAU
Akcija baigiasi: 2024-11-24
-52% su kodu: PIGIAU
4,68 
Įprasta kaina: 9,76 
-52% su kodu: PIGIAU
Kupono kodas: PIGIAU
Akcija baigiasi: 2024-11-24
-52% su kodu: PIGIAU
2024-11-30 9.76 InStock
Knygą turime sandėlyje
Nemokamas pristatymas į paštomatus lapkričio 26 d. užsakymams nuo 20,00 

Knygos aprašymas

Kas lemia žmogaus sėkmę? Išsilavinimas? Ne. Patirtis? Ne. Žinios? Intelektas? Taip pat ne. Nė vienas iš šių veiksnių negali paaiškinti, kodėl vienam žmogui sekasi, o kitam – ne. Yra dar kažkas, į ką, atrodo, niekas nekreipia dėmesio. Tai - emocinis intelektas.

Taigi, kokią reikšmę žmogaus gyvenime turi jo jausmai ir emocijos? Nors emocinį intelektą sunkiau išmatuoti nei intelekto koeficientą ar žmogaus patirtį, jis nepaprastai svarbus ir reikšmingas. Deja, pretenduojančiųjų į darbą gyvenimo aprašyme jis nenurodomas.

Apie emocinį intelektą (EQ) pradėta kalbėti ne taip seniai. Prieš tai žmogaus gyvenimo sėkmė, savijauta ir net sveikata buvo siejama su įprastu intelektu. Tačiau paaiškėjo, kad sėkmingų žmonių aukštas būtent emocinis intelektas, t. y. pozityvumas, atkaklumas, empatija, nuoširdumas.

Pirmoji knyga, sukėlusi daugiausia diskusijų šiuo klausimu buvo Danielio Golemano „Emocinis intelektas“. Joje ir imta kalbėti ne tik apie IQ – racionalaus intelekto, bet ir EQ – emocinio intelekto svarbą. Knyga pasirodė 1995 metais, o po 14 metų, 2009 m., Travis Bradberry ir Jean Greaves išleido knyga „Emocinis intelektas 2.0“.

Knyga „Emocinis intelektas 2.0“ ypatinga tuo, kad jos autoriai yra EQ testų kūrėjai ir TalentSmart® įkūrėjai. Kaip ir Golemanas, šie du autoriai sėkmingai studijavo ir tyrė emocinį intelektą ir jo poveikį bei taisykles kasdieniame gyvenime ir versle. Jų nuomone, beveik visi žmogaus pasiekimai priklauso ne nuo intelekto koeficiento (IQ), kaip manyta anksčiau, o nuo emocinio intelekto (EQ). Emocinį intelektą galima lavinti, tam tereikia atidžiai laikytis šioje knygoje siūlomų rekomendacijų.

Knygoje „Emocinis intelektas 2.0“ Travis Bradberry ir Jean Greaves analizuoja pagrindines EQ sudedamąsias dalis – savimonę, savikontrolę, empatiją ir taip vadinamą „socialinį miklumą“. Autorių nuomone, nuo darnios šių komponentų sąveikos tiesiogiai priklauso individo, kaip asmens, lyderystė ir efektyvumas.

Kokia yra jausmų galia ir svarba? Perskaitę šią knygą ir atsižvelgę į joje išdėstytas rekomendacijas jūs galite padidinti savo emocinį intelektą, o tai tikrai pagerins gyvenimo kokybę. Knyga bus naudinga visiems, kam rūpi savimonė, socialiniai įgūdžiai, savikontrolė ir santykių kūrimas.

Sudomino ši knyga? Siūlome ją įsigyti internetu, tai paprasta ir dažniausiai pigiau, nes daugeliui knygų patogupirkti.lt knygyne taikomos akcijos, vyksta knygų išpardavimai.

Informacija

Pavadinimas originalo kalba: Emotional Intelligence 2.0
Autorius: Patrick Lencioni, Travis Bradberry, Jean Greaves
Leidėjas: Liūtai ne avys
Išleidimo metai: 2019
Knygos puslapių skaičius: 270
Formatas: 13x18, minkšti viršeliai
ISBN ar kodas: 9786099603377
Vertėjas: Lina Navickaitė
Iš kokios kalbos versta: anglų

Pirkėjų atsiliepimai

Atsiliepimai išfiltruojami pasirinkus eilutę

5 3
4 1
3 0
2 0
1 1
4 5 atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

2021-12-27

naudinga

2021-05-11

Gera knyga, yra tam tikros technikos, kaip kovoti su savimi, išsaugokit pirkimo čekį/faktūrą, galėsit sužinoti savo emocinį intelektą. Kuo žmogaus emocinis intelektas stipresnis, tuo jis geresnis ir emocionaliai stipresnis. todėl žmonės taip ir skiriasi. Vieni emociškai stiprūs, kiti silpni.

2021-02-26

Labai nepatiko, standartinė savipagalbos knyga, turinys tikrai nebuvo įtraukiantis, nerekomenduoju...

2019-12-19

Sustiprina saviugdos mokymų įgūdžius. Verta skaityti kievienam. Ir ne vieną kartą:)

2019-02-05

Emocinis intelektas ko gero svarbiau nei IQ